CODART FUAR ASİSTANI

Fuar asistanı uygulaması ziyaretçilerin etkinik alanından, sunmuş olduğunuz imkanlardan ve faaliyetlerden daha etkin ve verimli bir şekilde yararlanmalarını sağlarken, fuar organizatörleri dijital ortamın gücünü kullanarak bu uygulama ile daha fazla ziyaretçi ve katılımcı firmaya ulaşacaklardır. Bu sayede de organizatör firmalar daha önce düzenlenmiş oldukları fuarlara oranla daha çok ziyaretçisi ve katılımcı firma geri kazanamı sağlanacaktır.

GÜÇLÜ

Fuar Asistanı güçlü altyapımız sayesinde sizin ve fuarınızın bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

MODÜLER

Sunmuş olduğumuz yönetim paneli üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik olarak, Fuar Asistanı uygulamanızı aktif olarak düzenleyebilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Kolay kullanım ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde siz yönetim panelini, müşterileriniz de mobil uygulamayı kolayca kullanabileceklerdir.

PERFORMANSLI

Fuar Asistanı her platforma özel (Native) olarak geliştirildiği için sizlere ve müşterilerinize en iyi performansı sunmayı hedefler.

CODART KOLAY MUHASEBE

Kobiler için geliştirilmiş bu uygulama ile gelirlerinizi (nakit satışlar, visalı satışlar, taksitli satışlar) ve giderlerinizi kolayca takip edebilmeniz için özel tasarlanmıştır.

GÜVENLİ VE ULAŞILABİLİR

Verileriniz güvenli bir şekilde bulut sistemde saklanır. Böylece verilerinize istediğiniz heryerden ulaşabilirsiniz.

EKONOMİK

Kobilere özel tasarlanmış Codart Kolay Muhasebe uygulamasına uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Kolay kullanım ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay bir şekilde alışacaksınız.

RAPORLAMA

Girilen veriler günlük olarak mail adresinize gönderilerek raporlanır.

Hizmetlerimiz

Codart Bilişim olarak dijital ortamda bir çok alanda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için hazırız. Geliştirdiğimiz her projenin işlevsel, kullanıcı dostu, sorunsuz ve modern olmasına çok dikkat ediyoruz.

Design

Web Tasarım

Responsive (Bilgisayar, Tablet, Telefon) uyumlu web siteleriniz sayesinde, ziyaretçileriniz hangi platformdan giriş yapmış olursa olsun sitenizi sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilecektir.

Website

Kurumsal Website

Web tasarımlarınızın arka planında çalışan, sitenizin kemikleri oluşturan web yazılımlarını oluştururken hız, güvenlik vesadelik unsurlarını göz önünde bulunduruyoruz.

Software

Özel Yazılım Çözümleri

Yazılım Projesi belirli bir başlangıç ve bitiş noktası olan, amacı, kapsamı, bütçesi açıkça tanımlanmış ve bir defaya mahsus olarak gerçekleştirilen planlanmış aktiviteler bütünüdür.

Mobile

Mobil Uygulama Geliştirme

Kitlenizi, Web sayfalarının küçük ekranlardaki karmaşık ve zorlayıcı mekanizmasından kurtarın. Mobil uygulamanız ile her an ulaşılabilir olun. Dünya genelinde milyarlarca ziyaret alan Google Play ve App Store'da yerinizi alın.

E-commerce

E-Ticaret Yazılımları

Günümüzde E-Ticaret yöntemi ticarette oldukça değerli bir pazar payını almaya başlamıştır. Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de elektronik ticarete olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Sizde bizimle dükkanınızı sanal ortama taşıyın.

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sitenizin arama motorları tarafından tanınması için yapılan çalışmalardır. Sitenizin Google, Yandex, Yahoo gibi sitelerde yükselmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.